INSTAGRAM

INSTAGRAM
INSTAGRAM

TRAVELS

TRAVELS
TRAVELS

E-BOOK

E-BOOK
FASHION

Urodziny na Bali i najpiękniejszy prezent urodzinowy // BDAY IN BALI


To już chyba pozostanie moją małą tradycją, że co roku urodziny spędzam w innym zakątku na świecie. Była już Grecja, Hiszpania, Cypr, Laos, Australia, a w tym roku mam szczęście świętować urodziny na Bali. Chociaż nie wiem czy słowo “świętować” nie jest małym nadużyciem, bo żadnej hucznej imprezy nie było ;)

Mój partner żartuje, że chyba rzeczywiście się starzeje, bo zamiast wylegiwać się w łóżku do dwunastej, postanowiłam wstać o świcie i podziwiać skąpane słońcem pola ryżowe. 

Sukienka Marie Zélie

Ten przepiękny poranek dopełniliśmy pysznym śniadaniem w naszej ulubionej kawiarni w Ubud - Bali Buda. Po powrocie do pokoju czekała na mnie miła niespodzianka, którą możecie zobaczyć tutaj
Chociaż zwykle nie lubię oglądać siebie po drugiej stronie kamery, tym razem odtworzyłam ten film co najmniej 10 razy ;) To wyjątkowe momenty z rodzinnego Terespola, Krakowa, Zakopanego, Skåne w Szwecji, Malediwów i Tajlandii zamknięte w dwóch minutach. Zdecydowanie najpiękniejszy prezent urodzinowy, jaki dostałam. Dziękuję <3

P.S. W tamtym roku udostępniłam na moje urodziny post z 27 faktami o mnie. Wydają się być dalej aktualne (poza punktem nr 1), więc jeśli macie ochotę mnie bliżej poznać to zajrzyjcie ;)


Brak komentarzy