INSTAGRAM

INSTAGRAM
INSTAGRAM

TRAVELS

TRAVELS
TRAVELS

OUTFITS

OUTFITS
OUTFITS

ABOUT


Cześć, to ja!
Nazywam się Beata Tarasiuk, a Ty właśnie znalazłaś się na moim blogu. Witam Cię serdecznie i zapraszam do lektury.

Kilka słów o mnie

Inżynier(ka) z AGH, która ponad rok walczyła ze skończeniem pracy magisterskiej. Patrząc na mój dyplom powinnam mieć wiele wspólnego z inżynierią środowiska, jednak zainteresowania popchnęły mnie w zupełnie innym kierunku i od ponad dwóch lat zajmuje się zarządzaniem projektami w IT. Czas studiów wspominam głównie przez pryzmat podróżowania i poznawania ludzi z całego świata. Zwiedziłam mnóstwo miejsc w Europie, jednak to Chiny i Tajlandia skradły moje serce. Wierzę, że jeszcze kiedyś tam wrócę :)

Obecnie mieszkam i pracuję w Krakowie, gdzie celebruję codzienność i staram się uwieczniać ulubione momenty w fotografiach. Na co dzień staram się otaczać pozytywnymi ludźmi, którzy mnie inspirują i motywują do działania. Uwielbiam czytać poradniki i książki podróżnicze, najlepiej w towarzystwie pysznej kawy. Pewnie jak większość kobiet interesuję się modą i marzę o skompletowaniu klasycznej i harmonijnej garderoby. Blisko mi do idei “slow life” i staram się ją wcielać w życie małymi krokami.

Bea’s Life - co to za miejsce?

To blog dla ludzi pozytywnych, ciekawych świata i pragnących więcej.  Będę tu poruszać tematy, które mnie interesują, intrygują oraz inspirują do pozytywnych zmian. Znajdziesz tu relacje z moich podróży, sporo modowych inspiracji oraz treści zawierające moje własne doświadczenia i opinie.

W życiu codziennym staram się być perfekcjonistką, Podobnie jest z tym miejscem, dlatego wkładam w publikowane treści wiele wysiłku, by później móc patrzeć na nie z satysfakcją. Prowadzenie tej strony traktuję jako odskocznie od korporacyjnej rzeczywistości i nie zawsze kolorowej codzienności. Jest to również  forma rozwoju osobistego i upust mojej kreatywności.

Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i zagościsz na dłużej :)
Jeśli masz ochotę o coś zapytać lub po prostu się przywitać, pisz śmiało na adres beaslifeblog@gmail.comNo comments