INSTAGRAM

INSTAGRAM
INSTAGRAM

TRAVELS

TRAVELS
TRAVELS

OUTFITS

OUTFITS
OUTFITS

ABOUT


Cześć, 

Nazywam się Beata Tarasiuk, chociaż większość znajomych nazywa mnie po prostu Bea. 

Pod tym zwyczajnym imieniem od zawsze chciałam wieść niezwykłe życie. Podporządkowanie zasadom i rutynie nigdy nie było moją mocną stroną, dlatego po kilku latach pracy w korporacji jako specjalistka ds. zarządzania w IT,  postanowiłam zostać freelancerem i wieść życie cyfrowego nomada podróżując po świecie.

Chcę Wam pokazać, że podróże zmieniają świat, inspirują i motywują do pozytywnych zmian. Moja życiowa zmiana zaczęła się w 2017 roku, kiedy to postanowiłam rzucić pracę, sprzedać właściwie wszystko co miałam i wyruszyć w samotną 8-miesięczną podróż po odległych zakątkach Azji Południowo-Wschodniej. Więcej o tej wyprawie przeczytacie tutaj.

Później spełniłam kolejne marzenie, którym była podróż do Australii. Przyleciałam tutaj w czerwcu 2018 roku. Nie znałam absolutnie nikogo, nie miałam żadnej pracy ani mieszkania. Jedyne co posiadałam to roczna wiza work and holiday i wiara w to, że musi się udać. Chociaż rok na emigracji przypominał jazdę bez trzymanki - czasem było super, czasem wiatr sypnął piach w oczy, to ani przez chwilę nie żałowałam tej decyzji. 
Australia stała się moim drugim domem, tutaj znalazłam szczęście, spokój i miłość. 

Bea’s Life - co to za miejsce?

To blog dla ludzi pozytywnych, ciekawych świata, kochających podróże i ładne zdjęcia.  Znajdziesz tu przewodniki po fajnych miejscach, klimatyczne noclegi i relacje z moich podróży.

W życiu codziennym staram się być perfekcjonistką. Podobnie jest z tym miejscem, dlatego wkładam w publikowane treści wiele wysiłku, by później móc patrzeć na nie z satysfakcją. Prowadzenie tej strony traktuję jako upust mojej kreatywności i formę rozwoju osobistego. 

Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i zagościsz na dłużej :)

Jeśli masz ochotę o coś zapytać lub po prostu się przywitać, pisz śmiało na adres beatarasiuk@gmail.com

Brak komentarzy