INSTAGRAM

INSTAGRAM
INSTAGRAM

TRAVELS

TRAVELS
TRAVELS

E-BOOK

E-BOOK
FASHION

ABOUT


Cześć, 

Nazywam się Beata Tarasiuk, chociaż większość znajomych nazywa mnie po prostu Bea. 

Pod tym zwyczajnym imieniem od zawsze chciałam wieść niezwykłe życie. Podporządkowanie zasadom i rutynie nigdy nie było moją mocną stroną, dlatego po kilku latach pracy w korporacji jako specjalistka ds. zarządzania w IT,  postanowiłam zostać freelancerem i wieść życie cyfrowego nomada podróżując po świecie.

Chcę Wam pokazać, że podróże zmieniają świat, inspirują i motywują do pozytywnych zmian. Moja życiowa zmiana zaczęła się w 2017 roku, kiedy to postanowiłam rzucić pracę, sprzedać właściwie wszystko co miałam i wyruszyć w samotną 8-miesięczną podróż po odległych zakątkach Azji Południowo-Wschodniej. Więcej o tej wyprawie przeczytacie tutaj.

Później spełniłam kolejne marzenie, którym była podróż do Australii. Przyleciałam tutaj w czerwcu 2018 roku. Nie znałam absolutnie nikogo, nie miałam żadnej pracy ani mieszkania. Jedyne co posiadałam to roczna wiza work and holiday i wiara w to, że musi się udać. Chociaż rok na emigracji przypominał jazdę bez trzymanki - czasem było super, czasem wiatr sypnął piach w oczy, to ani przez chwilę nie żałowałam tej decyzji. 
Australia stała się moim drugim domem, tutaj znalazłam szczęście, spokój i miłość. 

Bea’s Life - co to za miejsce?

To blog dla ludzi pozytywnych, ciekawych świata, kochających podróże i ładne zdjęcia.  Znajdziesz tu przewodniki po fajnych miejscach, klimatyczne noclegi i relacje z moich podróży.

W życiu codziennym staram się być perfekcjonistką. Podobnie jest z tym miejscem, dlatego wkładam w publikowane treści wiele wysiłku, by później móc patrzeć na nie z satysfakcją. Prowadzenie tej strony traktuję jako upust mojej kreatywności i formę rozwoju osobistego. 

Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i zagościsz na dłużej :)

Jeśli masz ochotę o coś zapytać lub po prostu się przywitać, pisz śmiało na adres beatarasiuk@gmail.com

Brak komentarzy