INSTAGRAM

INSTAGRAM
INSTAGRAM

TRAVELS

TRAVELS
TRAVELS

E-BOOK

E-BOOK
FASHION

[PL/ENG] GREEK VIBES & LEMON DRESS


Kiedy udostępniłam zdjęcie w tej sukience na moim InstaStory, zasypaliście mnie komplementami, za co bardzo dziękuję. Nie byłam do końca pewna czy sukienka przypadnie Wam do gustu i przede wszystkim, czy będę się w niej dobrze czuła.

Zwykle wybieram proste fasony i raczej stonowane kolory, ale kiedy dowiedziałam się, że czeka mnie zwiedzanie Aten, postanowiłam trochę zaszaleć. Ten wzór od razu skojarzył mi się z Grecją i wakacjami. I wydaje mi się, że doskonale wpasował się w śródziemnomorski klimat. Żeby przełamać dziewczęcy charakter sukienki i nie wyglądać zbyt cukierkowo, ubrałam do niej Conversy, które moim zdaniem całkiem fajnie wyglądają w tej stylizacji i są moimi ulubionymi butami na dłuższe zwiedzanie, i nie tylko. :)

Przechadzając się po najbardziej znanej dzielnicy Aten, Plaka, zupełnie przypadkiem znalazłam uroczą uliczkę, która urzekła mnie ciszą i barwnymi budynkami ze stylowymi okiennicami. 

Po raz kolejny przekonałam się, że moja słaba orientacja w terenie i gubienie się niemalże na każdym kroku, ma swoje plusy. ;)


***

When I shared the picture of me wearing this dress on InstaStory, I was overwhelmed by the amount of compliments, which I am really grateful for. I wasn’t sure if you were gonna like this dress, and most importantly, whether I would feel good in it.

I usually choose simple designs and soft colours, but when I found out that I will be visiting Athens, I decided to wear something more fresh and colourful. This lemon pattern instantly associated me to Greece and holidays. And I think it perfectly fits into the Mediterranean mood. To soften this girly outfit and not look too much like a candy, I decided to wear Converse, which in my opinion, looks pretty cool and they are my favorite shoes for sightseeing, and not only. :)

Wandering the streets of the most famous part of Athens, Plaka, I found a charming street that drew my attention with its silence, and its loudly colorful houses with stylish window shutters.

Then I realized that getting lost at almost every corner has some advantages ;)sukienka / dress - Zaful
buty / shoes - Converse
okulary / sunglasses - souvenir from Athens


Brak komentarzy