INSTAGRAM

INSTAGRAM
INSTAGRAM

TRAVELS

TRAVELS
TRAVELS

E-BOOK

E-BOOK
FASHION

Mój najlepszy nocleg z Airbnb

inifinity_pool

Od kiedy opublikowałam to zdjęcie na moim Instagramie dostaję mnóstwo pytań odnośnie tego, gdzie zostało zrobione, jak wynająć to mieszkanie oraz ile za nie zapłaciłam. W dzisiejszym wpisie zdradzam wszystkie szczegóły. 

Przez większość mojej podróży po Azji Południowo-Wschodniej nocowałam głównie w hostelach. Jednak po 3 miesiącach spędzonych w Wietnamie i przebywania w warunkach, które czasami przypominały obozy przetrwania, potrzebowałam odrobiny prywatności i luksusu. Poszukując noclegu w Kuala Lumpur w Malezji, natrafiłam na to urocze mieszkanie i bez zastanowienia postanowiłam się tu zatrzymać.  Z początku moją uwagę przyciągnął infinity pool, ale szybko okazało się, że to Pramada, właścicielka mieszkania, jest jego największym skarbem. To niezwykle sympatyczna i życzliwa osoba, która zawsze służyła mi pomocą i wysyłała bardzo szczegółowe wskazówki odnośnie transportu do najpopularniejszych atrakcji w Kuala Lumpur.

Za 2-dniowy pobyt zapłaciłam 100 zł i uważam, że jak na standard pokoju i wszystkie udogodnienia w postaci basenu czy siłowni to bardzo przyzwoita cena. Nocleg możecie zarezerwować poprzez ten link, a używając mojego kodu rabatowego, otrzymacie 110 zł zniżki na pierwszy nocleg. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie tego noclegu lub funkcjonowania serwisu Airbnb, to śmiało zadawajcie je w komentarzach. Postaram się pomóc. ;)Brak komentarzy