INSTAGRAM

INSTAGRAM
INSTAGRAM

TRAVELS

TRAVELS
TRAVELS

E-BOOK

E-BOOK
FASHION

[PL/ENG] OOTD ŻAKARDOWY PŁASZCZ & BABY BLUE SHADES


Uff, w końcu chwila wytchnienia… Ostatnie tygodnie, a przede wszystkim weekend były u mnie bardzo intensywne. Głównie ze względu na uczestnictwo w Blog Conference Poznań, moją sesję dyplomową oraz intensywne zajęcia z wizażu i stylizacji, nie wspominając już nawet o pracy.

Tak czy inaczej, fajnie jest tu wrócić w szczególności, że przygotowałam dla Was nowy outfit w złoto-błękitnej kolorystyce. Jeśli mam być szczera, nie noszę niebieskiego zbyt często i zdecydowanie powinnam to zmienić! Czuję się w nim bardzo świeżo i mam wrażenie, że wyglądam w nim nieco promienniej.

Zestaw, który mam na sobie jest banalnie prosty do stworzenia, w szczególności że odkryłam ostatnio polską markę Peschka, która projektuje oryginalne ubrania z żakardu. Tkanina ta jest naprawdę cudowna i wygląda dobrze właściwie ze wszystkim. Najbardziej podoba mi w połączeniu z klasycznymi, jednokolorowymi dodatkami. W tym przypadku zdecydowałam się na ołówkową spódnicę i złoty top.

Jak pewnie zdążyliście zauważyć, na co dzień uwielbiam chodzić w Conversach, ale ze względu na kilka formalnych spotkań, chciałam wyglądać nieco bardziej elegancko. Postanowiłam więc zamienić trampki na wygodne beżowe szpilki i voila! ;)

***

Time to breathe…Finally… Last weeks and this weekend were super hectic. First of all because of the  Blog Conference in Poznań that I had the pleasure to attend, followed by my diploma photo session and intensive classes at make up & styling school, to not even mention about my job.

Anyway it is good to be back here with a new outfit in gold & baby blue shades. Honestly, I don’t wear blue very often and I should definitely change it! I feel so fresh and chic wearing this color, and have a feeling it lifts me up.

It is such an easy outfit to put together, especially when you find an amazing Polish brand like Peschka that designs original clothes from jacquand. The fabric is really awesome and goes well with almost everything. I especially love pairing patterned clothes with one-color clothes and accessories. This time I chose a pencil skirt and a goldish top.

I’m sure you already know I love Converse and I wear them most of the time, but since I was having some formal meetings and felt like dressing up a bit, I went for a pair of nude heels.

Eventually, it is all about feeling classy and comfortable at the same time. 
top - ZARA
spódnica / skirt - ZARA
płaszcz/coat - PESCHKA
szpilki / heels - no name
zegarek / watch - PARFOIS

Brak komentarzy