INSTAGRAM

INSTAGRAM
INSTAGRAM

TRAVELS

TRAVELS
TRAVELS

E-BOOK

E-BOOK
FASHION

#OOTD KOSZULA W KWIATY


Motyw kwiatowy to nieodłączny element wiosenno-letnich kolekcji. Podczas ostatnich pokazów mody w Paryżu, kwiaty pojawiły się nie tylko na ubraniach, ale również na butach, torebkach, kapeluszach oraz biżuterii.

Część projektantów, m.in. Balanciaga, postawiła na odważny kwiatowy „total look”, inne natomiast wprowadziły elementy motywu kwiatowego w przygaszonej kolorystyce, nawiązując do lat 70. oraz stylu granny chic. Nie da się ukryć, że kolekcje największych projektantów, mają swoje odzwierciedlenie w sieciówkach. Do wyboru mamy całą gamę kwiatowych motywów: od delikatnych, po te bardziej pokaźne, malowane niczym na płótnie.

Ja tym razem nie mogłam się oprzeć kwiecistej koszuli w kolorach czerwieni, fioletów i zieleni. Jako, że koszula sama w sobie jest bardzo wyrazista, staram się dobierać do niej minimalistyczne dodatki w jednolitej kolorystyce. Kwiatowe nadruki mogą wydawać się dość problematyczne przy tworzeniu stylizacji, ale grunt to zachować umiar i nie wprowadzać zbyt wielu kolorów. W końcu „less is more”.


bluzka / shirt- ZARA
rurki / pants - ZALANDO
okulary / glasses - VISION EXPRESS

Brak komentarzy