INSTAGRAM

INSTAGRAM
INSTAGRAM

TRAVELS

TRAVELS
TRAVELS

E-BOOK

E-BOOK
FASHION

#ootd sukienka w pepitkę

Sukienka w peptikę. Jak nosić pepitkę. Motyw petitka, wzór petitka. Petitka stylizacja blog
Pepitka to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wzorów w historii mody. Jest synonimem  elegancji, luksusu i paryskiego szyku.

Łączy w sobie wieloletnią tradycję z nowoczesnością i od wielu lat niezmiennie króluje na wybiegach mody. To niesamowite, że tak prosty wzór może być wykorzystany na setki sposobów i stanowić bazę zarówno dla eleganckich kostiumów, jak też strojów typu casual.

Sukienkę z dzisiejszego wpisu kupiłam z myślą o kilku służbowych i prywatnych przyjęciach, które miały miejsce w grudniu. Spodobała mi się ze względu na bardzo delikatny motyw petitki oraz prosty krój, który świetnie współgra z nieco odważniejszym dekoltem. Jako, że pepitka była głównym elementem stroju, dobrałam do niej stonowane dodatki w czarnym kolorze.

Jestem ciekawa czy podoba Wam się taka stylizacja? Osobiście czułam się w niej świetnie i już dawno nie zebrałam tylu komplementów. :)

Sukienka w peptikę. Jak nosić pepitkę. Motyw petitka, wzór petitka. Petitka stylizacja blog

Sukienka w peptikę. Jak nosić pepitkę. Motyw petitka, wzór petitka. Petitka stylizacja blogSukienka w peptikę. Jak nosić pepitkę. Motyw petitka, wzór petitka. Petitka stylizacja blog


Brak komentarzy